Praca: Pracownik działu handlowego z j. angielskim

Ogłoszenie numer: 5574339, z dnia 2021-09-17

ROTOMETAL SP. Z O.O.
Jesteśmy firmą produkującą cylindry do maszyn poligraficznych. Mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników oraz najnowocześniejsze maszyny CNC dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i precyzję wykonania naszych produktów. Konkurencyjne ceny, wysoka jakość produktów oraz krótkie terminy dostaw sprawiają, że jesteśmy jednym z wiodących producentów narzędzi dla poligrafii i są gwarancją satysfakcji naszych klientów.

I cały czas się rozwijamy !

Pracownik działu handlowego z j. angielskim

Miejsce pracy: lubuskie / Świebodzin

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować:

  • nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych (kraje anglojęzyczne),
  • analiza rynku według ustalonych warunków oraz profilu produkcyjnego firmy,
  • wymiana korespondencji dot. zamówień z klientami,
  • koordynowanie i nadzorowanie zleceń,
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej zamówień,
  • raportowanie wyników.

Wymagania

Zachęcamy do aplikowania osoby, które posiadają :

  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z klientem biznesowym,
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek marketing),
  • dobre umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Co oferujemy?

  • konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udziały w nowych projektach,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie z tradycjami,
  • bogaty pakiet benefitów w tym możliwość uzyskania dopłaty do dojazdów,
  • jasno określony zakres obowiązków,
  • pełnienie ważnej roli w strukturach firmy oraz realizacji jej strategii,
  • niezbędne narzędzia pracy.