Praca: Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/2001
OBOWIĄZKI:
KOORDYNOWANIE OBIEGIEM DOKUEMNTÓW, BIEŻĄCE PRACE ADMINISTARCYJNE, WSPÓŁPRACA Z URZĘDAMI ORAZ KLIENTAMI
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Doświadczenie w pracy z klientami
Uprawnienia: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : PROWADZENIE KALENDARZA SPOTKAŃ[Umiejętność 1] : PRZYJMOWANIE ZLECEŃ

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze