Praca: Pracownik administracyjno- biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Pracownik administracyjno- biurowy
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1767
OBOWIĄZKI:
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, Wprowadzanie dokumentów w obieg zgodnie ze stosowną instrukcją także dokumentów budowlanych, Przygotowywanie odpowiedzi na zapytania i pisma o charakterze ogólnym, Współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnianie właściwego przepływu informacji, Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej,. Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów budowlanych oraz biurowych, Uzupełnianie umów, zestawień, przygotowywanie pism, Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze