Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/22/0556
OBOWIĄZKI:

Przygotowywanie produktów do gotowania potraw, obieranie warzyw, wydawanie posiłków, prace sprzątające w barze, przyjmowanie towaru, obsługa zmywarki, lepienie pierogów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

APLIKUJ TERAZ

Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Praca w grupie przedszkolnej, prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych, opieka nad dziećmi, nauka i pomoc w samoobsłudze Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna Wymagania inne: Wymagane...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Nauczyciel języka niemieckiego

Nauczanie w szkole podstawowej języka niemieckiego. wymiar etatu 6/18 Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim | Bytnica | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wykształcenie zawodowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ