Praca: Operator linii

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Operator linii
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0086
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn i urządzeń, Produkcja, kontrola i pakowanie części zgodnie z dokumentacją, Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej, Techniki łączenia i formowania zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, Obsługa transportów logistycznych wewnątrz firmy zgodnie z posiadanymi uprawnieniami (wózki widłowe, suwnice, żurawie, urządzenia transportu bliskiego itp.), Obsługa magazynu, Ustawianie parametrów maszyny, Wymiana narzędzi, Obsługa linii produkcyjnej, Pomoc we wdrażaniu nowych pracowników, Uczestnictwo w próbach technologicznych. Stosowanie się do przepisów BHP, PPOŻ oraz regulaminów zakładowych, praca w systemie zmianowym, stosowanie się do poleceń pracodawcy/ przełożonego, w szczególności pracownik zobowiązuje się brać udział w szkoleniach, w których uczestnictwo zleci mu pracodawca, pracodawca może w każdej chwili precyzować określony zakres obowiązków. Praca w systemie III zmianowym lub IV brygadowym

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie średnie, minimum 3 miesięczne doświadczenie w pracy na produkcji. Zdolności techniczne i manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami, umiejętność obsługi maszyn i urządzeń. Mile widziane są uprawnienia spawalnicze, WJO potwierdzone przez UDT, suwnice i żurawie. W przypadku braku ww. uprawnień istnieje możliwość ich uzyskania po zatrudnieniu pracownika. Zaangażowanie, gotowość do pracy zmianowej. Kandydaci proponowani do zatrudnienia muszą wyrazić zgodę na wykonanie testu antygenowego na obecność SARS-CoV-2, przed podjęciem pracy. Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 290 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli