Praca: Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/22/0242
OBOWIĄZKI:
Praca w grupie przedszkolnej, prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych, opieka nad dziećmi, nauka i pomoc w samoobsłudze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna

Wymagania inne:

Wymagane uprawnienia pedagogiczne. Mile widziane osoby z Ukrainy ze znajomościa języka polskiego.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli