Praca: Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Murarz
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0645
OBOWIĄZKI:
Prace w zakresie murowania, tynkowania oraz innych prac remontowych. Miejsca wykonywania pracy Zielona Góra, wyjazd do pracy 6:30 z Nowej Soli (pracodawca wskazuje miejsce zbiórki).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Umiejętność murowania i tynkowania, doświadczenie zawodowe mile widziane. Chęci do pracy

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pomoc kuchenna

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Fryzjer

wg zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Nowogród Bobrzański | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów niemieckojęzycznych Analiza potrzeb klientów Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta Bardzo dobra znajomość języka...

Firma: LeasingTeam Sp. z o.o | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ