Praca: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/22/0936
OBOWIĄZKI:
prace instalatorskie i ogólnobudowlane
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter instalacji i urządzeń sanitarnych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: KURS PRAWA JAZDY B

Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia w okresie ostatnich 12 miesięcach

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze