Praca: Młodszy Specjalista ds. Logistyki IT

Młodszy Specjalista ds. Logistyki IT
Miejsce pracy: Zielona Góra
Twoje obowiązki:
  • Wsparcie przy konfiguracji sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, smartfonów, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.
  • Wsparcie obsługi procesów logistycznych w dziale - obsługa magazynu wewnętrznego IT,
  • Realizacja procesów zakupowych sprzętu, oprogramowania, usług IT- negocjowanie i tworzenie porównań ofertowych, realizacja zamówień.
  • Wsparcie użytkowników systemu informatycznego w codziennej pracy,
  • Prowadzenie inwentaryzacji zasobów IT (sprzęt i licencje) oraz utrzymywanie dokumentacji.
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Wykształcenia średniego lub wyższego / ostatnie lata wyższych studiów technicznych (informatyczne lub pokrewne),
  • Dobrej znajomości sprzętu komputerowego, peryferii, oprogramowania systemowego Windows, Android, iOS oraz aplikacji biurowych,
  • Umiejętności diagnozowania problemów IT i samodzielności w ich rozwiązywaniu,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności, dokładności i zdolności manualnych
  • Nastawienia na obsługę klienta wewnętrznego oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w obsłudze wewnętrznych systemów magazynowo - handlowych wykorzystywanych w firmie np. SAP - będzie dużym atutem,
  • Doświadczenie na stanowisku: Dostawcy rozwiązań IT lub Pracownika logistyki w sektorze IT - jako dodatkowy atut.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań