Praca: Młodszy Programista JAVA

Ogłoszenie numer: 4516666, z dnia 2021-05-03

4system Polska Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą specjalizującą się we wdrażaniu rozwiązań e-learningu i projektowaniu produktów IT. Aktywnie działamy na międzynarodowym rynku szkoleń e-learning. Jako jedni z niewielu dostawców mediów do celów edukacyjnych opracowaliśmy kilkadziesiąt pomysłów dotyczących merytorycznej zawartości lekcji pod kątem motywacji kursantów. Naszymi klientami są firmy i korporacje z bardzo szerokiego wachlarza dziedzin i specjalizacji. Dzięki temu zdobyliśmy umiejętności potrzebne w pracy przy projektach o bardzo różnej tematyce i technologii. Wdrażamy autorskie, nowoczesne narzędzia do tworzenia szkoleń e-learnigowych oraz do zarządzania szkoleniami.

Młodszy Programista JAVA

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • jesteś studentem 4-5 roku informatyki lub rozpoczynasz karierę jako programista i potrafisz programować w języku JAVA
  • nie chcesz czekać na ukończenie studiów, tylko już teraz chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe
  • chcesz pracować w firmie, w której nauczysz się skutecznie realizować projekty informatyczne
  • jesteś samodzielny, dokładny i sumienny
  • jeżeli masz zapał i entuzjazm, a nowe wyzwania są dla Ciebie dodatkową motywacją do realizacji złożonych zadań,

Wymagania

  • znajomość języka programowania Java,
  • podstawowa znajomość SQL,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność,
  • kultura osobista, samodzielność, elastyczność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • znajomość Eclipse IDE, SVN,
  • znajomość baz danych (MySQL, Oracle),
  • znajomość systemów Unix / Linux / Windows Server.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • elastyczny czas pracy dostosowany do Twoich potrzeb, abyś bez problemu mógł     ukończyć studia
  • pracę w młodym i zgranym zespole,
  • rozwój zawodowy
  • możliwość zdobycia doświadczenia poprzez udział w projektach dla największych firm w Polsce