Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Mechanik
Miejsce pracy: Mostki
Numer: StPr/21/0678
OBOWIĄZKI:
-Wymiana opon ciężarowych- naprawa naczep ciężarowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: mechanik

Miejsce pracy:

Mostki


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

7 000 - 7 675 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Technik Utrzymania Ruchu

Osoba ta będzie odpowiedzialna za: Utrzymywanie dobrego stanu technicznego maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji procesowych Bieżące kontrolowanie i ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych Realizację harmonogramów napraw i konserwacji...

Firma: Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Java Developer

Zakres obowiązków Tworzenie oprogramowania Wdrażanie i rozwijanie nowych technologii Aktywna praca i uczestniczenie w całościowych procesach wytwarzania oprogramowania Oczekiwania: 2 letnie komercyjne doświadczenie w programowaniu w Java Znajomości języka SQL...

Firma: Citycom | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

.Net Developer

Oczekiwania: 2 lata doświadczenia komercyjnego w programowaniu w .Net, C#, ASP.Net Znajomość nHibernate, Entity Framework Znajomość języka SQL Umiejętność szybkiego, kreatywnego i logicznego myślenia Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole Dobra...

Firma: Citycom | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ