Praca: Majster robót drogowych

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Majster robót drogowych
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0806
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie i kontrola robót drogowych, , prowadzenie dziennika budowy, kierowanie podległym personelem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : prowadzenie dokumentacji m.in. raporty, protokoły, bezpośredni nadzór nad pracownikami i podwykonawcami,[Umiejętność 1] : koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim