Praca: Komendant ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Komendant ochrony
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0239
OBOWIĄZKI:
a.Organizowanie skutecznego systemu ochrony kompleksu wojskowegob.Opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji związanej z ochroną obiektów wojskowychc.Współuczestniczenie w planowaniu szkoleń z ochrony obiektów wojskowychd.Współudział w przygotowaniu postepowań przetargowych na świadczenie usług ochronnych SUFOe.Zapewnienie sprawnego funkcjonowania systemu przepustowego, w tym kontroli dostępu, zapewnienie właściwego przechowywania kluczy do pomieszczeń i obiektów wojskowychf. Kontrolowanie oraz sprawdzanie funkcjonowania urządzeń wchodzących w skład systemu alarmowegog.Kontrolowanie pełnienia służb wewnętrznychh.Analizowanie na bieżąco występujących zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych, w tym terrorystycznych oraz proponowanie zmian w dotychczasowym systemie ochrony
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Inne] : Przyjęcie obowiązku wynikającego z art. 59a ust. 2 ustawy z dnia 21 listopada 1967r. o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej (t.j. Dz.U. 2017.1430 ) tj. pracownik będzie zobowiązany do przyjęcia pracowniczego przydziału mobilizacyjnego. Poddanie się procedurze sprawdzającej. Pracodawca wypłaca dodatek za staż pracy. Wymagane dokumenty : określone na stronie www.44wog@wp.mil.pl.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 580 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim