Praca: Kolporter ulotek

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Kolporter ulotek
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 114/12/2020
OBOWIĄZKI:
praca przy roznoszeniu ulotek po osiedlach domków jednorodzinnych
Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra

Pakowacz ręczny

ręczne sortowanie, układanie i pakowanie płyt HDF/MDF, prace pomocnicze na dziale produkcji Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: [Inne] : wymiar czasu pracy: 40-60h/tygodniowo praca w dni wolne: tak praca w...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim | Krosno Odrzańskie | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca w sklepie owocowo warzywnym

sprzedawca w sklepie spożywczym, sprzedaż warzyw, owoców. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Specjalista ds. administrowania portalem e-usługi

a) wprowadzanie treści stron internetowych będących własnością Centrum,b) rozbudowa serwisów internetowych Centrum o nowe funkcjonalności/moduły i tworzenie nowych stron www,c) przygotowywanie projektów koncepcyjnych i graficznych materiałów BTL,d)...