Praca: Kierownik zmiany

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kierownik zmiany
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0126
OBOWIĄZKI:
- kierowanie i koordynacja pracy co najmniej 20 pracowników- raportowanie do przełożonych- nadzór nad wdrażaniem nowych pracowników- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP I Ppoż- nadzór nad realizacją procesów logistycznych- obsługa programu Return Client i Zalos- korespondowanie z klientami w języku angielskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Obsługa programu RETURN CLIENT
Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Obsługa programu Zalos

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie