Praca: Kierownik robót elektroenergetycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Kierownik robót elektroenergetycznych
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0805
OBOWIĄZKI:
• realizacja procesu wykonawstwa oraz bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac, • organizowanie i kierowanie całością budowy, • koordynowanie prac brygad roboczych, • analiza dokumentacji technicznej. • organizowanie przebiegu prac budowlanych.. • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót. • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej. • zamawianie materiałów i urządzeń budowlanych oraz monitorowanie terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawianego towaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : prowadzenie dokumentacji m.in. raporty, protokoły, bezpośredni nadzór nad pracownikami i podwykonawcami,koordynacja przebiegu procesu realizacji w zak[Umiejętność 1] : uprawnienia budowlane w zakresie robót elektroenergetycznych

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim