Praca: Kierownik Restauracji Pracowniczej

Kierownik Restauracji Pracowniczej
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z kluczowych lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

(żywienie zbiorowe/zamknięte)

Świebodzin

Oferujemy:
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia (podstawa, dodatek funkcyjny, system premiowy)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity pozapłacowe (możliwość przystąpienia do ub. grupowego, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy)
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Znajomość prawa pracy pozwalające na efektywne wykonywanie zadań menedżerskich
  • Umiejętności liderskich w zakresie zarzadzania ludźmi
  • Umiejętności delegowania zadań i kreowania pozytywnej atmosfery zespołowej
  • Znajomość zagadnień HACCP, normy ISO 22000
  • Dobrej znajomości MS Office
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
Zadania:
  • Zarządzanie pracą podległego Zespołu
  • Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczenia czasu pracy, rekrutacje, grafiki,
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą Klienta
  • Kontrola i zarządzanie kosztami obiektu
  • Prowadzenie rozliczeń sprzedaży -  dziennych, miesięcznych,
  • Proaktywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu
  • Współpraca z dostawcami, robienie zamówień, inwentaryzacji, kontrola stanów magazynowych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Raportowanie wyników do przełożonych
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem