Praca: Instalator systemów niskonapięciowych

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Instalator systemów niskonapięciowych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 63/9/2021
OBOWIĄZKI:
Montaż i serwis systemów ochrony elektronicznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektryk*
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim

Twój zakres obowiązków Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim (infolinia przychodząca) Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów Realizowanie celów projektowych i zespołowych Nasze...

Firma: Majorel Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Doradca Klienta

Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem (John D. Rockefeller) Twój zakres obowiązków: sprzedaż produktów i usług zgodnie...

Firma: Adreams | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Przedstawiciel Handlowy

Będziesz odpowiadał/a za: Nawiązywanie kontaktów oraz bieżąca współpraca z instalatorami, Utrzymywanie i rozwijanie istniejących kontaktów handlowych, Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla instalatorów, Wsparcie techniczne dla Klientów marki Junkers...

Firma: MS Services Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ