Praca: Instalator systemów niskonapięciowych

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Instalator systemów niskonapięciowych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 51/7/2021
OBOWIĄZKI:
montaż i serwis systemów ochrony elektronicznej CCTV, LAN PPOŻ, SKD , inteligentne budynki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter (elektryk) zakładowy
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Zielona Góra


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Pracownik Działu Dostaw

Do Twoich głównych zadań będzie należało: sprawna i profesjonalna obsługa klientów kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem odpowiednie pakowanie towarów stosowanie się...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik Hali - Kasjer

Jesteśmy innowacyjną firmą z branży handlu hurtowego, należącą do Grupy METRO. Działając wspólnie w globalnej sieci MAKRO/METRO Cash&Carry, zapewniamy najwyższej jakości towary oraz kompleksowe rozwiązania biznesowe 21 milionom naszych klientów w 25...

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik Magazynowy

Czym będziesz się zajmować? Kompletowaniem zamówień dla Klientów, Przyjmowaniem towaru na magazyn, Obsługą magazynu, Pakowaniem przesyłek dla Klientów, Weryfikacją zamówień, Obsługą zwrotów. Czego od Ciebie oczekujemy? Dyspozycyjności do pracy w...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ