Praca: Główna Księgowa / Główny Księgowy

Manpower (nr certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży logistyczno-spedycyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Miejsce pracy: Zielona Góra | Numer ref.: GKT/037/MHO

Do obowiązków należy:

  • Kompleksowe prowadzenie pełnej księgowości dla kilku podmiotów
  • Współtworzenie zakładowego planu kont
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych
  • Udział w sporządzaniu raportów miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych
  • Księgowanie i dekretowanie dokumentów
  • Prowadzenie wymaganych przepisami rejestrów (np. środków trwałych)
  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów i kontroli skarbowych
  • Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, księgowanie rozdzielników, weryfikacja i uzgadnianie sald
  • Właściwa dokumentacja procesów wewnętrznych firmy
  • Nadzór nad działem księgowości oraz współpraca z innymi działami
  • Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych
  • Zarządzanie zespołem

Kandydat, którego szukamy:

  • Posiada minimum 3-letnie doświadczenie jako główny księgowy/samodzielny księgowy
  • Zna polskie przepisy księgowe i podatkowe
  • Jest nastawiony na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Posiada silne umiejętności komunikacyjne, wysoką motywację i zdolność do samodzielnego działania w razie potrzeby
  • Potrafi budować partnerskie relacje oparte na zaufaniu
  • Jest przedsiębiorczy, kreatywnie podchodzi do rozwiązywania problemów oraz proponuje rozwiązania i usprawnienia

Co my możemy Ci zaoferować?

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo rozwojowe stanowisko i dużą samodzielność
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Możliwość ustalenia indywidualnego systemu premiowania

Oferta dotyczy pracy stałej.

Inżynier procesu (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nadzór nad przydzielonymi procesami technologicznymi Analiza i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych, poprzez analizę, stosowanie statystyki, określanie zdolności procesu i maszyny, Optymalizacja złomu, zwiększanie wydajności...

Firma: AUDIT Doradztwo Personalne | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Ślusarz - monter

Montaż maszyn i urządzeń, ubsługa serwisowa maszyn i urządzeń Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, brak Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego Wymagania...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Head of Marketing Retail

Czym będziesz się zajmować? Ustalaniem celów strategicznych dla marketingu naszych sklepów stacjonarnych, Przygotowaniem budżetu wsparcia marketingowego, nadzorem oraz kontrolą jego realizacji, Planowaniem, opracowywaniem, wdrażaniem i koordynowaniem akcji...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj