Praca: Elektryk Dyżurny

Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A.

należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE jest jednym z największych przedsiębiorstw energetycznych w regionie lubuskim, wytwarzającym energię elektryczną oraz ciepło sieciowe dla Zielonej Góry

w niskoemisyjnej elektrociepłowni opartej na gazie.

Zapewniamy bezpieczne i stabilne warunki pracy, ciągły rozwój w nowoczesnej firmie,

zintegrowanej z lokalnym środowiskiem.

Dołącz do naszego energetycznego zespołu!

Elektryk Dyżurny
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: PGEEC/ECZG/JS/26/2022

Twój zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie obchodów urządzeń i instalacji elektrycznych.
  • Kontrolowanie parametrów pracujących urządzeń oraz instalacji elektrycznych.
  • Lokalizowanie, zgłaszanie oraz usuwanie usterek i nieprawidłowości.
  • Wykonywanie czynności łączeniowych dla potrzeb utrzymania ruchu (planowe przełączenia, awaryjne przełączenia).
  • Przygotowywanie oraz uruchamianie urządzeń i instalacji elektrycznych.
  • Raportowanie wydarzeń z przebiegu zmiany.
  • Współpraca w zakresie prowadzenia dokumentacji technicznej, schematów urządzeń i instalacji elektrycznych.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym.
  • Wiedza z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
  • Doświadczenie w obsłudze / remontach urządzeń i instalacji elektrycznych.
  • Uprawnienie energetyczne Eksploatacyjne grupy G1.
  • Gotowość do rozpoczęcia pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • 1–2 lata doświadczenia w zakresie obsługi urządzeń elektroenergetycznych w energetyce.
  • Znajomość budowy i obsługi urządzeń AKPiA.
  • Uprawnienia energetyczne Eksploatacyjne grupy G1 bez ograniczenia napięcia.
  • Uprawnienia energetyczne Eksploatacyjne grup G2, G3.

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny.
  • Bogaty system kafeteryjny ZFŚS.
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka.
  • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego).
  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.