Praca: Doradca ds. wsparcia sprzedaży

Doradca ds. wsparcia sprzedaży
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: DWS/2019/06/Zielona Góra

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 68 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Doradca ds. wsparcia sprzedaży przyczynia się do rozwoju rentownej sprzedaży całego portfela usług DB Schenker poprzez wsparcie wewnętrzne dla zespołu sprzedaży. Doradca wspiera handlowców w przygotowywaniu ofert, umów, wycen, aktualizacji cenników, aneksów.

Twój zakres zadań będzie obejmował między innymi:

  • Przygotowywanie ofert i umów dla klientów
  • Aktualizacja cenników w systemach IT DB Schenker
  • Prowadzi dokumentację Klientówwraz z przedstawicielem Field Sales
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych i analiz handlowych
  • Współtworzenie kulturyLean Management poprzez: zachowania zgodne z wartościami Spółki oraz dążenie do ciągłego rozwoju/usprawnień.

Czy szukamy właśnie Ciebie?

To TY:

  • Masz pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży lub w branży TSL
  • Masz wykształcenie wyższe
  • Skupiasz się na zdefiniowanych celach
  • Przywiązujesz dużą wagę do jakości usług świadczonych na rzecz klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Ustanawiasz wysokie standardy działania
  • Rozumiesz, jak Twoja praca wpływa na tworzenie wartości dla klienta
  • Znasz język angielski co najmniej na poziomie B2.

Oferujemy:

Dlaczego warto pracować z nami?

Oferujemy Ci:

  • Kompleksowy program wprowadzający do firmy i różnorodne wyzwania w trakcie pracy
  • Pracę w stabilnej firmie, która jest globalnym liderem w branży TSL
  • Możliwość wszechstronnego rozwoju poprzez udział w projektach, w szkoleniach i wymianę doświadczeń
  • Przyjazną atmosferę w pracy i możliwość udziału w programie wolontariatu pracowniczego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach globalnej korporacji: rekrutacje wewnętrzne pozwalają wielu naszym pracownikom zdobywać nowe doświadczenia zarówno w strukturach DB Schenker Polska, jak i w oddziałach naszej firmy za granicą.

Zainteresowana? Zainteresowany?

Aplikuj, bo Twoja decyzja dziś może być początkiem wspaniałej kariery w DB Schenker jutro.