Praca: Barista/baristka

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Barista/baristka
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: 106/5/2019
OBOWIĄZKI:
obsługa gości kawiarni, parzenie kawy oraz przygotowywanie produktów z menu (soki, kanapki, tosty itp.), sprzedaż lodów, utrzymywanie porządku na stanowisku pracy (urządzeń, narzędzi, naczyń)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

komunikatywność, chęć nauki i pracy, dobry humor, odpowiedzialność, dokładność

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 15 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra