Praca: Automatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Automatyk
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0278
OBOWIĄZKI:
Administrowanie serwerem automatyki przemysłowej, naprawa i konserwacja sprzętu automatyki przemysłowej, sprzętu komputerowego, usuwanie i analiza przyczyn awarii maszyn i urządzeń. Praca jednozmianowa w godz. od 07:00- 15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

Czytanie dokumentacji technicznej, znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki. Konieczne doświadczenie w w/w zawodzie w dziale technicznym, dziale utrzymania ruchu.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli