Praca: Automatyk (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Automatyk (K/M)
Miejsce pracy: Świebodzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie PLC i HMI
  • Kreowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań systemów sterowania
  • Standaryzacja systemów sterowania
  • Opracowywanie instrukcji obsługi dotyczących systemów sterowania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie w zakresie mechaniki lub elektromechaniki
  • Praktyczna znajomość narzędzi programowania sterowników logicznych PLC oraz paneli operatorskich HMI
  • Praktyczna znajomość systemów SCADA
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego