Praca: Asystent działu podwykonawców i zaopatrzenia

Ogłoszenie numer: 5093667, z dnia 2021-07-27

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego.

Asystent działu podwykonawców i zaopatrzenia

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie podwykonawców i dostawców
  • Prowadzenie procesu selekcji podwykonawców poprzez wyszukiwanie i tworzenie list potencjalnych podwykonawców, pozyskiwanie ofert,
  • Pomoc przy rozliczaniu płatności podwykonawców,
  • Opracowanie bazy podwykonawców i dostawców,
  • Kserowanie, skanowanie, zapisywanie danych, archiwizacja dokumentów
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie administracyjne, budowlane, techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku podwykonawców i dostawców w budownictwie mile widziana
  • Znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź inną formę zatrudnienia, w zależności od preferencji pracownika
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną